O naszej firmie

Nasza Firma - Naprawa Laptopów w Warszawie

Laptopy HP oraz Dell

Nasza firma oferuje bardzo wysoki standard naprawy komputerów stacjonarnych oraz laptopów tylko Apple oraz HP, Dell, Asus oraz wiele innych. Praktycznie każde urządzenie elektryczne typu laptop lub tablet.

Nasza Firma – Naprawa Laptopów w Warszawie

Zajmujemy się profesjonalną naprawa laptopów, komputerów, notebooków, elektroniki, konsol do gier na terenie Warszawy oraz okolic. Nasz serwis naprawia wszystkie marki i modele dostępne na Polskim rynku.

Możemy pochwalić się ponad 1o letnią praktyką w autoryzowanych Warszawskich serwisach HP oraz DELL oraz aktualnie działamy na terenie całej Warszawy.

Do napraw laptopów używamy Stacji lutowniczej, najnowszych systemów operacyjnych. Nasza firma to zespół profesjonalnych mechaników sprzętów kompoterowych.

Oddając laptopa lub komputer stacjonarny do naszego serwisu możesz być pewien że trafił w ręce profesjonalistów a nie pseudo-amatorów. Oraz z pewnoscią dostaniesz w 100% naprawiony komputer lub laptop.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawienia w Polce i za granicą aby prowadzić tego typu naprawy na profesjonalnym poziomie w Warszawie i okolicach.

Jako nieliczni nie wykonujemy drobnych napraw sprzętu np. GPU, po prostu wymieniamy uszkodzony układ na nowy pozbawiony wad. Wtedy wiemy ze wasz laptop będzie działał odpowiedio dobrze.

Naprawiamy również komputery stacjnarne na terenie Warszawy oraz prowadzimy pogotowie komputerow w Warszawie w każdy dzień tygodnia w godzinach 9-19.

Jeżeli masz problem z swoim komputerem,laptopem,notebookiem,konsolą bądź innym sprzętem elektronicznym to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Warszawie.

Zadzwoń